ATOM

komleksowe usługi

CZYSZCZENIE Elewacji zewnętrznej i MYCIE fasad szklanych

Czyszczenie elewacji zewnętrznych w Poznaniu oraz szklanych fasad może okazać się niełatwym zadaniem dla osoby, która nie dysponuje odpowiednim do tego sprzętem. W wielu domach na ścianach użyto tynków cienkowarstwowych, zazwyczaj wykazujących dużą podatność na wszelkie zabrudzenia.

Wbrew pozorom są to delikatne materiały, ulegające zniszczeniu pod wpływem mechanicznego tarcia. Zatem czy można podejmować się czyszczenia elewacji we własnym zakresie? Z pewnością nie będzie to korzystne dla ścian domu, dlatego podczas mycia fasad warto skorzystać z oferty firmy Atom.

Dzięki systemowi demineralizowanej wody z użyciem obrotowych szczotek elektrycznych (z delikatnym włosiem), jesteśmy w stanie dokładnie wyczyścić elewację, nie naruszając przy tym jej struktury. Niskociśnieniowa metoda sprawia, że woda nie rozpryskuje się naokoło bez obawy o uszkodzenie czyszczonych powierzchni.
Specjalny system filtruje wodę, sprawiając ze jest ona w 100% czysta nie pozostawiając żadnych smug na oknach czy białych kropek na elewacjach. Nasze urządzenia posiadają zasięg do 20m wysokości. Oferujemy Państwu atrakcyjne ceny od 3zł/m2.