Atom Sprzątanie

Czyszczenie i mycie elewacji Poznań

komleksowe usługi

Czyszczenie elewacji zewnętrznej i mycie fasad szklanych Poznań

Czyszczenie elewacji zewnętrznych w Poznaniu oraz mycie szklanych fasad może okazać się niełatwym zadaniem dla osoby, która nie dysponuje odpowiednim do tego sprzętem. W wielu domach na ścianach użyto tynków cienkowarstwowych, zazwyczaj wykazujących dużą podatność na wszelkie zabrudzenia. Dlatego nasza firma sprzątająca oferuje tego typu usługi na terenie Poznania oraz całej Wielkopolski. Pomagamy utrzymać w czystości zewnętrzne elementy budynku, zarówno te, do których jest utrudniony dostęp (np. wysoko umieszczone okna), jak i fragmenty, które mają poważne zabrudzenia, wymagające użycia specjalistycznych środków czyszczących.

Wbrew pozorom są to delikatne materiały, ulegające zniszczeniu pod wpływem mechanicznego tarcia. Zatem czy można podejmować się czyszczenia elewacji we własnym zakresie? Z pewnością nie będzie to korzystne dla ścian domu, dlatego podczas mycia fasad warto skorzystać z oferty firmy Atom. Nasz profesjonalny serwis sprzątający realizowany jest przez fachowców, którzy do pracy używają wysokiej jakości środków czyszczących oraz nowoczesnych urządzeń, między innymi myjek ciśnieniowych. To pozwala na czyszczenie szklanych elewacji i fasad niezwykle precyzyjnie, a odświeżana powierzchnia często wygląda jak nowa.

Zajmiemy się myciem fasad:

  • szklanych,
  • aluminiowych,
  • betonowych,
  • blaszanych,

oraz czyszczeniem tynków.

Czyszczenie elewacji zewnętrznej budynków

Korzystanie z naszych usług na terenie Poznania, jak i całej Wielkopolski to sposób na usunięcie nawet najbardziej opornych zabrudzeń, w tym napisów czy rysunków wykonanych sprayem, glonów porastających budynki, czy osadzającej się sadzy.

Skuteczne mycie elewacji, w tym fasad szklanych jest możliwe dzięki użyciu odpowiednich środków, które nie tylko zapewniają dokładne czyszczenie, ale i nie uszkadzają powierzchni. Nasi fachowcy znają się na metodach ułatwiających realizację takich zadań, a podczas pracy korzystają ze zdobytej przez lata wiedzy, dzięki czemu szklane powierzchnie są traktowane właściwymi środkami chemicznymi.

Nie straszne nam wysokości i zakamarki — mamy bogate zaplecze urządzeń sprzątających, które ułatwiają realizację nawet najtrudniejszych zleceń.

Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców czy placówek publicznych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i proponujemy wycenę zależną od tego, jak wymagające jest zadanie.

Usługi mogą być wykonywane jednorazowo, jak i cyklicznie, zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, np. mycie szklanych elewacji raz na kwartał.

Profesjonalne mycie fasad szklanych w Poznaniu i okolicach

Dzięki systemowi demineralizowanej wody z użyciem obrotowych szczotek elektrycznych (z delikatnym włosiem), jesteśmy w stanie dokładnie wyczyścić elewację, nie naruszając przy tym jej struktury. Niskociśnieniowa metoda sprawia, że woda nie rozpryskuje się naokoło bez obawy o uszkodzenie czyszczonych powierzchni.

Specjalny system filtruje wodę, sprawiając, że jest ona w 100% czysta, nie pozostawiając żadnych smug na oknach czy białych kropek na elewacjach. Nasze urządzenia posiadają zasięg do 20m wysokości. Oferujemy atrakcyjne ceny od 3zł/m2.

Dokładne czyszczenie fasad zapewnia im bardzo estetyczny wygląd. Skorzystaj z oferty mycia elewacji, również szklanych – działamy na terenie Poznania oraz całej Wielkopolski.