Atom

komleksowe usługi

Czyszczenie i mycie posadzek Poznań

Hale magazynowe czy fabryczne, warsztaty samochodowe, linie produkcyjne to przykładowe miejsca, w których podłogi są narażone na różne, trudne do usunięcia zabrudzenia. Specjalistyczne mycie i maszynowe czyszczenie posadzek betonowych w tego rodzaju obiektach możesz zamówić w naszej firmie. To usługa, którą realizujemy w ramach jednorazowych zleceń oraz stałej współpracy dla klientów z Poznania i okolic.

Zazwyczaj zwykłe zabiegi sprzątające nie przyniosą oczekiwanych efektów i konieczne jest skorzystanie z usług takiej firmy jak nasza. Sposób mycia oraz preparaty zawsze dostosowujemy do rodzaju powierzchni przemysłowych, co pozwala uniknąć ryzyka uszkodzeń, a zarazem zwiększa skuteczność czyszczenia.

Maszynowe czyszczenie posadzek w Poznaniu

Smary, oleje, kleje, płyny eksploatacyjne maszyn, farby, środki chemiczne czy brud nanoszony przez obuwie powodują, że podłogi stają się poplamione i brudne. Dodatkowo zaburzają estetykę pomieszczenia.

Zatrudnienie takich specjalistów jak my jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli zależy Ci na dokładnym umyciu tego typu powierzchni. Do mycia posadzek przemysłowych wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt taki jak np. szorowarki samojezdne wyposażone w jedną lub kilka głowic szorujących ze szczotkami wykonanym z różnych materiałów.

Używamy także odpowiednich detergentów, które usuwają nawet najtrudniejsze zabrudzenia. W ten sposób podłoga pozbawiona jest plam lub innych śladów.

Maszynowe czyszczenie posadzek betonowych sprawdza się zwłaszcza w obiektach wielkopowierzchniowych.

Czyszczenie posadzek przemysłowych

Samo mycie posadzek betonowych składa się z kilku etapów:

  • identyfikacji rodzaju zabrudzeń i dopasowanie do nich środka chemicznego,
  • czyszczenia gruntownego – które polega na wstępnym usunięciu kurzu i większych elementów zalegających na powierzchni i przygotowaniu jej do mycia na mokro,
  • czyszczenia właściwego – pokryciu podłogi odpowiednim środkiem chemicznym reagującym na zabrudzenia i zastosowaniu maszyn sprzątających,
  • zmycia powierzchni czystą wodą.

Ostatnim działanie jest zabezpieczenie podłoża przed ponownym, szybkim zabrudzeniem oraz zniszczeniami. W tym celu do posadzek przemysłowych stosuje się też specjalne impregnaty.

Mycie posadzek betonowych

Powierzchnie wykonane z betonu mają tendencję do szybkiego brudzenia się, dlatego wymagają regularnego mycia przy użyciu specjalistycznych środków. Oferujemy czyszczenie posadzek przemysłowych maszynowe lub ręczne. Pierwsza opcja wiąże się z oszczędnością czasu i większą skutecznością.

Czystość podłogi w zakładach nie jest kwestią tylko estetyki, ale przede wszystkim dbania o właściwą higienę i bezpieczeństwo pracowników oraz produkcji, zwłaszcza spożywczej. Wiąże się to z przestrzeganiem obowiązujących przepisów BHP. Cykliczne zabiegi wpływają na ochronę nawierzchni i żywotność podłogi. Intensywna eksploatacja sprawia, że posadzki betonowe szybciej mogą ulegać zniszczeniom, jeśli nie są odpowiednio konserwowane.

Jeśli zależy Ci na dobrze doczyszczonej, zgłoś się do nas! Gwarantujemy wysokiej jakości usługi porządkowe i utrzymanie czystości przez dłuższy czas! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego!