Atom Sprzątanie

Mycie posadzek betonowych Poznań
komleksowe usługi

Mycie posadzek betonowych Poznań

Choć niewątpliwie beton to bardzo wytrzymały materiał, tak należy zadbać o regularne czyszczenie betonowej nawierzchni. Warto tak naprawdę robić to nawet częściej niż w przypadku posadzki kamiennej, np. z marmuru. Wynika to z kilku rzeczy. Po pierwsze, jest on porowaty i szybko wchłania różne substancje – także te szkodliwe dla zdrowia. Po drugie, tłuste plamy są na nim lepiej widoczne, co zaburza estetykę pomieszczenia. Co więcej, nieuszczelniony beton może z biegiem lat szybciej się rozkładać, gdy rdza lub pleśń przedostaną się w jego głąb. Na szczęście, ten materiał jest łatwy w czyszczeniu, o ile zlecisz to profesjonalnej firmie – skontaktuj się z nami!

W Atom Serwis z siedzibą w Poznaniu zajmujemy się profesjonalnym myciem posadzki betonowej zarówno w obiektach przemysłowych, magazynach, jak i prywatnych domach. Gwarantujemy indywidualną wycenę zlecenia i najwyższy standard obsługi. Nasza wykwalifikowana kadra zadba o czystość w Twoim obiekcie bez względu na jego powierzchnię!

Profesjonalne mycie posadzek betonowych w Poznaniu

Jest wiele korzyści, dla których warto zdecydować się na czyszczenie posadzek betonowych przy użyciu specjalistycznych środków i maszyn. Zalicza się do nich m.in. przywrócenie intensywnego koloru, nadanie estetycznego wyglądu czy podniesienie trwałości nawierzchni. Mycie podłóg, wraz z impregnowaniem, powinno odbywać się regularnie, najlepiej co 6 miesięcy. Tylko wówczas sprawisz, że beton będzie lśniący i bardziej odporny na zabrudzenia. Zasada ta obowiązuje niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej firmy, czy dużego domu jednorodzinnego.

W przypadku lokali usługowych i zakładów produkcyjnych, mycie posadzek betonowych można przeprowadzić przed otwarciem, we wczesnych godzinach porannych, po zamknięciu biura lub w sezonie urlopowym. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu i technik czyszczenia maszynowego, nasza firma zapewni rzetelnie i terminowo wykonaną usługę. W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Pod wcześniejszym uzgodnieniu, jesteśmy w stanie dojechać pod wskazany adres na terenie całego kraju.