Firma sprzątająca Atom Serwis

Mycie posadzek betonowych Poznań
komleksowe usługi

Mycie posadzek betonowych Poznań

Choć niewątpliwie beton to bardzo wytrzymały materiał, tak należy zadbać o regularne czyszczenie betonowej nawierzchni. Warto tak naprawdę robić to nawet częściej niż w przypadku posadzki kamiennej, np. z marmuru. Wynika to z kilku rzeczy. Po pierwsze, jest on porowaty i szybko wchłania różne substancje – także te szkodliwe dla zdrowia. Po drugie, tłuste plamy są na nim lepiej widoczne, co zaburza estetykę pomieszczenia. Co więcej, nieuszczelniony beton może z biegiem lat szybciej się rozkładać, gdy rdza lub pleśń przedostaną się w jego głąb. Na szczęście, ten materiał jest łatwy w czyszczeniu, o ile zlecisz to profesjonalnej firmie – skontaktuj się z nami!

W Atom Serwis z siedzibą w Poznaniu zajmujemy się profesjonalnym myciem posadzki betonowej zarówno w obiektach przemysłowych, magazynach, jak i prywatnych domach. Gwarantujemy indywidualną wycenę zlecenia i najwyższy standard obsługi. Nasza wykwalifikowana kadra zadba o czystość w Twoim obiekcie bez względu na jego powierzchnię!

Profesjonalne mycie posadzek betonowych w Poznaniu

Jest wiele korzyści, dla których warto zdecydować się na czyszczenie posadzek betonowych przy użyciu specjalistycznych środków i maszyn. Zalicza się do nich m.in. przywrócenie intensywnego koloru, nadanie estetycznego wyglądu czy podniesienie trwałości nawierzchni. Mycie podłóg, wraz z impregnowaniem, powinno odbywać się regularnie, najlepiej co 6 miesięcy. Tylko wówczas sprawisz, że beton będzie lśniący i bardziej odporny na zabrudzenia. Zasada ta obowiązuje niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej firmy, czy dużego domu jednorodzinnego.

W przypadku lokali usługowych i zakładów produkcyjnych, mycie posadzek betonowych można przeprowadzić przed otwarciem, we wczesnych godzinach porannych, po zamknięciu biura lub w sezonie urlopowym. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu i technik czyszczenia maszynowego, nasza firma zapewni rzetelnie i terminowo wykonaną usługę. W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Pod wcześniejszym uzgodnieniu, jesteśmy w stanie dojechać pod wskazany adres na terenie całego kraju.

Jak przebiega czyszczenie posadzek betonowych?

Atom to firma sprzątająca realizująca prace porządkowe terminowo i profesjonalnie. Oferujemy maszynowe czyszczenie posadzek betonowych, które przeprowadzamy kompleksowo. Pierwszym krokiem jest dokładne pozbycie się kurzu i drobin brudu z powierzchni z użyciem specjalistycznych odkurzaczy przemysłowych. Dopiero po ukończeniu tego zadania przystępujemy do właściwego mycia z użyciem detergentów i urządzeń dobranych przez doświadczony personel sprzątający.

Dzięki maszynowemu czyszczeniu posadzka betonowa jest pozbawiona plam, smarów czy innych, intensywnych zabrudzeń powstających w trakcie jej eksploatacji. Aby uzyskać efekt zadowalający dla klienta, stosujemy specjalistyczne środki do mycia betonu, które gwarantują efektywną pracę. Nasz serwis sprzątający dostosowuje metody i środki odświeżania podłóg przemysłowych do indywidualnych warunków. Przed rozpoczęciem pracy przeprowadzamy na miejscu analizę, na której podstawie przygotowujemy harmonogram robót i cennik usługi.

Maszynowe mycie posadzek betonowych

Przeważnie do czyszczenia podłóg przemysłowych korzystamy ze specjalistycznych myjek ciśnieniowych, które dają optymalne rezultaty. Maszynowe mycie posadzek betonowych taką metodą pozwala usunąć nawet intensywne zabrudzenia, pozostawiając powierzchnię odświeżoną i czystą. Dysponujemy szerokim asortymentem środków chemicznych przeznaczonych do usuwania smarów, olejów i wszelkich plam, jakie mogą powstać w trakcie użytkowania przestrzeni.

Usługi sprzątające wykonujemy w terminie dogodnym dla klienta. Maszynowe czyszczenie posadzek betonowych można zlecić nam cyklicznie, na atrakcyjnych warunkach cenowych. Mycie podłóg przemysłowych to nie wszystko, warto zatroszczyć się również o ich odpowiednią pielęgnację i konserwację. W przypadku zakładów produkcyjnych czy biur świetnym rozwiązaniem jest impregnowanie betonu, które chroni go przed powstawaniem zabrudzeń, a nawet drobnymi uszkodzeniami.