Firma sprzątająca Atom Serwis

Mycie posadzek przemysłowych Poznań
komleksowe usługi

Mycie posadzek przemysłowych Poznań

Kompleksowe i dokładne czyszczenie posadzek przemysłowych jest zwykle bardzo czasochłonnym zadaniem, biorąc pod uwagę duże powierzchnie i ilość potencjalnych zabrudzeń. Zazwyczaj podłogi w firmach związanych z przemysłem składają się z twardych materiałów, takich jak uszczelniony beton, polimer epoksydowy, winyl czy płyta ryflowana. Podczas ich mycia ważne jest stosowanie specjalistycznych środków i maszyn, które będą zarówno skuteczne w usuwaniu zabrudzeń, jak i bezpieczne dla podłóg. Jeżeli zależy Ci na zaoszczędzeniu czasu, nerwów i pieniędzy, skorzystaj z usług Atom Serwis z siedzibą w Poznaniu. Jako doświadczona firma dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do czyszczenia. Podejmujemy się zleceń w zakładach produkcyjnych, fabrykach, hutach i różnego rodzaju magazynach.

Istnieje wiele korzyści, jakie zapewnia odpowiednie i regularne mycie posadzek przemysłowych. Zalicza się do nich m.in. poprawę warunków środowiska pracy, zwiększenie wydajności i motywacji pracowników czy kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy w oczach kontrahentów. Skorzystaj z naszych usług czyszczących i przekonaj się, że warto podjąć współpracę z profesjonalistami!

Profesjonalne mycie posadzek przemysłowych w Poznaniu

Z uwagi na to, że podłogi przemysłowe są codziennie poddawane dużym obciążeniom – od czynników fizycznych przez działanie różnych substancji, które mogą powodować niekorzystne reakcje chemiczne na powierzchni – ich czyszczenie jest wręcz niezbędne. Ewentualne uszkodzenia posadzki pogarszają oczywiście jej stan, ale przede wszystkim mogą stanowić poważne zagrożenie dla korzystających z niej osób, w tym także maszyn. Przeprowadzanie jej prawidłowego mycia w regularnych odstępach czasu, z pewnością zminimalizuje powyższe ryzyko.

Choć naszą ofertę kierujemy głównie w stronę przedsiębiorców z Poznania i okolic, na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać zlecenie także w innym regionie kraju. Do każdej usługi podchodzimy indywidualnie, wyceniając ją na podstawie takich kryteriów jak m.in. wielkość powierzchni i rodzaj podłogi. Zapraszamy do kontaktu celem omówienia szczegółów współpracy.

Czyszczenie posadzek przemysłowych – jak wygląda?

Nasza firma sprzątająca oferuje maszynowe czyszczenie różnego typu posadzek przemysłowych. Mamy duże doświadczenie w myciu powierzchni betonowych, żywicznych, kamiennych czy z tworzyw sztucznych. W zależności od rodzaju materiału, z których została wykonana podłoga, dobieramy odpowiednie środki czystości oraz metody. Nie bez znaczenia jest również specyfika miejsca, w którym przeprowadzamy prace porządkowe. Z użyciem profesjonalnych maszyn i detergentów jesteśmy w stanie pozbyć się nie tylko zwykłych zabrudzeń, ale też plam z olejów, smarów czy nawet kwasów.

Systematyczne mycie posadzek przemysłowych warto rozszerzyć również o ich konserwację. Dysponujemy specjalistycznymi środkami impregnującymi do betonu, kamienia czy innych, popularnych materiałów, które chronią powierzchnię przed powstawaniem intensywnych zabrudzeń. W ramach czyszczenia i pielęgnacji podłóg proponujemy także polerowanie maszynowe, które podnosi walory estetyczne powierzchni i sprawia, że prezentuje się ona jak nowa.

Maszynowe mycie posadzek przemysłowych – cennik usług

Jako doświadczony i profesjonalny serwis sprzątający podchodzimy indywidualnie do każdego przypadku. Dotyczy to również cennika usług czyszczenia, który ustalamy dokładnie w trakcie omawiania szczegółów zlecenia z klientem. Ostateczny koszt maszynowego mycia posadzek przemysłowych uzależniony jest od wielu czynników, takich jak materiał wykonania powierzchni, metraż podłogi, a także jej ogólny stan. Przed rozpoczęciem zadania nasi specjaliści przeprowadzą ekspertyzę i określą harmonogram robót, będący podstawą dalszej wyceny.

Stali klienci firmy Atom mogą liczyć na preferencyjny cennik usług mycia podłóg betonowych, kamiennych czy syntetycznych. Częstotliwość maszynowego czyszczenia posadzek przemysłowych ustalamy indywidualnie, na podstawie potrzeb zleceniodawcy, oraz parametrów pielęgnowanej powierzchni. Nie bez znaczenia jest też samo miejsce, w którym przeprowadzamy prace porządkowe. W zakładach produkcyjnych brud przeważnie szybciej osiada na podłodze, niż w magazynach, co uwzględniamy w trakcie rozmowy z klientem.