Firma sprzątająca Atom Serwis

komleksowe usługi

Dezynfekcja Poznań

Jak powszechnie wiadomo lepiej zapobiegać niżeli leczyć. Tak też jest w przypadku czystości w miejscu pracy, dlatego nasza firma ma dla Państwa w ofercie świetne rozwiązanie, które w dobie kryzysu związanego z Koronawirusem może się okazać zbawienne a wręcz niezbędne w utrzymaniu wymaganych warunków pracy. Taką pewność daje nam możliwość zastosowania rewolucyjnego środka do dezynfekcji.
Bacoban DL 3 to opatentowany i certyfikowany bezalkoholowy środek przeznaczony do dezynfekcji pomieszczeń w procesie zamgławiania. Proces ten polega na wytworzeniu tzw. suchej mgły w specjalnym urządzeniu (waporyzatorze). Preparat dociera do miejsc, których nie jesteśmy w stanie dotrzeć podczas standardowego czyszczenia. Z racji tego, że proces nie generuje wilgotności, sprzęty elektroniczne oraz posiadające części gumowe nie są narażone na uszkodzenia. No dobrze, ale jak właściwie działa ten środek i dlaczego jest tak dobrym rozwiązaniem?
Środek czyszczący Bacoban DL 3 tworzy ultra cieńką folię z nano – cząsteczek i biocydów, które poprzez dyfuzję przypadku skażenia rozprzestrzeniają się na powierzchni zabijając bakterie, wirusy (w tym także Koronawirusa SARS-CoV-2) i grzyby do 10 dni! Badania przeprowadzone przez SGS Instytut Fresenius GmbH według normy ASTM E2180 potwierdzają skuteczność i długo trwały efekt Bacoban DL 3. Mając na uwadze najwyższe dobro naszych klientów, jesteśmy szczęśliwi, że możemy zaproponować takie rozwiązanie, gdyż wiemy jak bardzo jest potrzebne. Na dodatek wyżej wspomniany środek ma pełna biozgodność (nie wywołuje alergii skórnych) co zostało potwierdzone przez laboratorium BSL Bioservice nawet podczas przypadkowego spożycia. Jest bezpieczny także dla dzieci. Jakby tego było mało, eliminuje także nieprzyjemne zapachy wynikające z rozkładu substancji organicznych.