Firma sprzątająca Atom Serwis

Profesjonalne mycie okien Poznań
komleksowe usługi

Profesjonalne mycie okien

Lśniące okna stanowią ozdobę dla Twojego mieszkania lub firmy. Nasi doświadczeni fachowcy zapewnią Ci kompleksowe mycie szyb, parapetów i witryn na dowolnej wysokości i w konkurencyjnych cenach.

Brudne okna tracą przepuszczalność światła, przez co wnętrza stają się mniej atrakcyjne. Oferujemy estetyczne wrażenia wizualne i dbamy o to, by zanieczyszczenia nie niszczyły delikatnych powierzchni Twoich okien. Wykorzystujemy specjalistyczne środki chemiczne i nowoczesne narzędzia czyszczące, które znacznie oszczędzą Twój czas.

Zaufaj fachowcom, którzy sprawnie realizują swoje zadania. Jeżeli jesteś z Poznania albo pobliskich miejscowości na terenie Wielkopolski, sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z usługi mycia okien w bardzo atrakcyjnej cenie. Zyskaj czas i pieniądze, a my zadbamy o lściący wygląd szyb, nawet tam, gdzie trudno jest się do nich dostać. Proponowana usługa jest skierowana do osób prywatnych i właścicieli firm.

Mycie okien przez firmę sprzątającą

Kiedy zlecić mycie okien specjalistom takim jak my? Z pewnością wtedy, jeśli masz ich wiele lub są duże i dobrze wiesz, że nie obędzie się bez rozstawienia drabiny, pracy na wysokości. Jeżeli nie przepadasz za wykonywaniem tej czynności lub zwyczajnie nie masz na nią czasu, to są to kolejne powody, aby powierzyć jej wykonanie pracownikom Atom Serwis.

W jakich jeszcze okolicznościach warto skorzystać z usług naszej firmy? Oto kilka przykładowych:

  • remont w domu lub biurze,
  • zakup niedawno oddanego do użytku mieszkania lub wprowadzenie się do nowej siedziby firmy,
  • miejsce zamieszkania lub pracy znajduje się blisko ruchliwej ulicy,
  • masz w planie wystawienie nieruchomości na sprzedaż lub wynajem,
  • chcesz odświeżyć wygląd okien z okazji np. świąt.

Bez względu na to, z jakiego powodu zdecydujesz się na zlecenie nam tego zadania, możesz liczyć na to, że wykonamy je tak, aby efekt był dla Ciebie satysfakcjonujący. Perfekcyjne umyte szyby poprawią Ci samopoczucie i wpuszczą więcej naturalnego światła, które z kolei pozytywnie wpływa na samopoczucie!

Firma sprzątająca Atom – sprawne mycie okien w domu lub mieszkaniu

Biorąc pod uwagę, że mycie standardowego okna zajmuje ok. pół godziny, a jeśli chcesz to zrobić naprawdę porządnie, to musisz doliczyć jeszcze czas na:

  • odświeżenie ram i framug,
  • doczyszczenie parapetów,
  • polerowanie szyb,

to każda z tych czynności zabiera sporo czasu, a przy tym jest dość męcząca. Nie zawsze też ta praca kończy się efektem, który Cię zadowala.

Dlatego jeśli chcesz, aby szyby w Twoim domu, mieszkaniu czy biurze lśniły, zdecyduj się na zatrudnienie firmy specjalizującej się w myciu okien. Atom Serwis jest w stanie zająć się każdą ilością, nawet bardzo zabrudzonych przeszkleń i doczyścić je w możliwie najkrótszym czasie.

Przy wycenie zlecenia weźmiemy pod uwagę nie tylko ich wymiary, ale i umiejscowienie oraz łatwość dostępu czy stopień zanieczyszczenia. Jeśli zajdzie konieczność użycia specjalistycznego sprzętu – nie będzie to dla nas problemem!

Dla zabieganych właścicieli mieszkań lub firm powierzenie nam mycia okien będzie prawdziwą oszczędnością czasu.

Mycie okien na wysokościach

Cechuje nas pełen profesjonalizm i skrupulatność, a dotarcie do trudno dostępnych miejsc nie stanowi dla nas problemu. Gwarantujemy perfekcyjnie czyste szyby bez śladu smug.

Mycie okien na dużych wysokościach pozwala na utrzymanie w czystości szklanych fasad nowoczesnych budynków i biurowców. W zależności od wysokości korzystamy z dźwigu i podnośników albo specjalistycznego sprzętu, który umożliwia czyszczenie szyb z wykorzystaniem lin alpinistycznych i specjalnych uprzęży. To sprawia, że właściwie nie ma miejsca, do którego nie uda nam się dotrzeć, żeby pozostawić je nieskazitelnie czyste.

Proponujemy kompleksową usługę, więc oprócz mycia okien zadbamy też o czystość ram i parapetów. Działanie może być połączone z innymi dostępnymi w naszej firmie usługami, między innymi czyszczeniem fasad i elewacji. Wiemy, jak sprawić, żeby budynek prezentował się estetycznie i odzyskał dawny blask.

Czyste szklane powierzchnie nie tylko dobrze się prezentują, ale też poprawiają jakość życia. Przepuszczają więcej światła, co ma wpływ na niwelowanie uczucia zmęczenia i znużenia, więc jest niezwykle istotne m.in. w biurach. Niewątpliwie zewnętrzny wygląd budynku jest pewną wizytówką jego właściciela, dlatego warto zadbać o to, aby doskonale się prezentował.

Profesjonalne mycie okien w Poznaniu i okolicach

Naszą mocną stroną jest nie tylko możliwość wyczyszczenia trudnodostępnych przestrzeni, ale też szeroka wiedza, dzięki której odpowiednio dobieramy środki myjące, metody czyszczenia i urządzenia. Pozostawiamy czyste okna, ramy i parapety — bez smug, rys oraz uszkodzeń.

Skorzystaj z naszych usług na terenie Poznania i całej Wielkopolski, również wtedy, gdy potrzebujesz wsparcia specjalistów od mycia okien po remoncie, budowie czy przeprowadzce do nowego miejsca.

Godziny naszej pracy dopasowujemy do Ciebie. Zapewniamy mycie jednorazowe lub cykliczne utrzymanie okien w czystości. Dodatkowym plusem jest niski nakład finansowy, gdyż ceny zaczynają się już od 2 zł za metr kwadratowy.

Chcesz zyskać profesjonalną jakość usług? Już dziś zacznij z nami współpracę i zaufaj specjalistom. Zadzwoń do nas w razie pytań, a rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.