Firma sprzątająca Atom Serwis

komleksowe usługi

Odśnieżanie nawierzchni i posesji

Zima daje o sobie znać, a Ty nie masz czasu odśnieżyć swojego podwórka? Po raz kolejny zaskoczył cię tegoroczny śnieg? Dokładnie oczyszczony z niego teren prywatny czy posesja firmy zapewnią bezpieczeństwo członków rodziny, gości i pracowników. Skorzystaj z usług fachowców zajmujących się odśnieżaniem i ciesz się zadbanym podwórkiem, po którym można się swobodnie przemieszczać, pozbawionym białego, zalegającego puchu czy niebezpiecznego lodu.

Współpracując z nami, nie musisz się martwić, że nie dojedziesz do firmy na czas. Oblodzone powierzchnie i zamarznięte szyby nie stanowią dla nas żadnego wyzwania. Profesjonalna usługa odśnieżania oferowana przez naszą firmę zapewni Ci swobodne poruszanie się po nawierzchni i dogodny dojazd do posesji nawet w ekstremalnych warunkach.

Oferujemy profesjonalne odśnieżanie podwórka, ścieżek, chodników, dachów i parkingów z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Gwarantujemy, że w naszej pracy jesteśmy dokładni i skrupulatni, więc usuniemy śnieg nawet z trudnodostępnych miejsc.

Profesjonalne odśnieżanie posesji w Poznaniu i okolicach

Oferujemy kompleksowe usuwanie śniegu z dowolnego rodzaju płaszczyzny za pomocą specjalistycznych maszyn mechanicznych, takich jak odśnieżarki spalinowe i traktory pługowe. Oczyścimy dowolny teren w Poznaniu i okolicach w obrębie Wielkopolski, w tym parkingi, osiedla lub podwórko przed Twoim domem.

Uprzątnięcie śniegu z chodników po opadach jest obowiązkiem właściciela posesji, więc warto korzystać z pomocy specjalistów podczas odśnieżania, którzy zajmą się problemem szybko i dokładnie. Zawsze jesteśmy w pełni gotowi do realizacji tych prac sezonowych — pierwszy śnieg nas nie zaskoczy. Usługi wykonujemy dla klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. Wycena oraz harmonogram działań jest ustalany indywidualnie.

Odśnieżanie podwórka na zamówienie

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dokładne odśnieżanie posesji — zalegający, topniejący śnieg może stanowić ogromne zagrożenie dla pieszych, pojazdów i dla konstrukcji Twoich budynków. Stąd, zajmujemy się również zabezpieczeniem warstwy wierzchniej w postaci dodatkowej osłony z piasku i soli oraz usuwaniem powstałych zmarzlin.

Wykonywanie powierzonych nam zadań prowadzimy z należytą dokładnością i starannością, by umożliwić Ci gwarancję bezpieczeństwa. Proponujemy usługi dwojakiego rodzaju:

  • Abonentowe, które zapewnia ciągłość naszych usług przy stałej opłacie
  • Jednorazowe, w ramach którego reagujemy na każdy Twój telefon zgłoszeniowy

Posiadamy nowoczesny sprzęt, ale do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. W zależności od panujących u klienta warunków korzystamy z urządzeń mechanicznych albo odśnieżamy podwórka posesji z użyciem ręcznych łopat. Dzięki nam, poruszanie się podczas śnieżnych zim po terenie wokół budynku, będzie dużo bezpieczniejsze.

Przyjmujemy zlecenia na terenie Poznania i całej Wielkopolski na sezon 2020/2021. Zainteresowała Cię nasza oferta? Zależy Ci na szybkim rozwiązaniu problemu z zalegającym śniegiem? W taki razie zapraszamy do kontaktu.