ATOM

komleksowe usługi

ODŚNIEŻANIE NAWIERZCHNI

Zima daje o sobie znać, a Ty nie masz czasu odśnieżyć swojego podwórka? Po raz kolejny zaskoczył cię tegoroczny śnieg?

Współpracując z nami, nie musisz się martwić, że nie dojedziesz do firmy na czas. Oblodzone powierzchnie i zamarznięte szyby nie stanowią dla nas żadnego wyzwania. Profesjonalna usługa odśnieżania oferowana przez naszą firmę zapewni Ci swobodne poruszanie się po nawierzchni i dogodny dojazd do posesji nawet w ekstremalnych warunkach.

Oferujemy kompleksowe usuwanie śniegu z dowolnego rodzaju płaszczyzny za pomocą specjalistycznych maszyn mechanicznych, takich jak odśnieżarki spalinowe i traktory pługowe. Oczyścimy dowolny teren w Poznaniu i okolicach, parkingi, osiedla lub podwórko przed Twoim domem.

Zdajemy sobie sprawę, iż zalegający, topniejący śnieg może stanowić ogromne zagrożenie dla pieszych, pojazdów i dla konstrukcji Twoich budynków. Stąd, zajmujemy się również zabezpieczeniem warstwy wierzchniej w postaci dodatkowej osłony z piasku i soli.
Wykonywanie powierzonych nam zadań prowadzimy z należytą dokładnością i starannością, by umożliwić Ci gwarancję bezpieczeństwa. Proponujemy usługi dwojakiego rodzaju:

1) Abonentowe, które zapewnia ciągłość naszych usług przy stałej opłacie
2) Jednorazowe, w ramach którego reagujemy na każdy Twój telefon zgłoszeniowy

Przyjmujemy zlecenia na sezon 2019/2020.
Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu