Atom Sprzątanie

Polimeryzacja podłóg Poznań
komleksowe usługi

Polimeryzacja podłóg Poznań

Aby utrzymać podłogę w należytym stanie przez lata, warto poddawać ją regularnej pielęgnacji. Czyste i zadbane posadzki w dużym stopniu wpływają na estetykę wnętrza, a także bezpieczeństwo osób poruszających się po pomieszczeniu. Nierówne i śliskie podłoże może być przyczyną wypadków wśród domowników, klientów czy współpracowników. Skutecznym sposobem na wydłużenie żywotności podłóg jest polimeryzacja, inaczej zwana akrylowaniem. Proces ten polega na usunięciu zniszczonej, wierzchniej warstwy zabezpieczającej i zastosowaniu twardej powłoki polimerowej, która nabłyszczy okładzinę podłogową, chroniąc ją przed intensywną eksploatacją, a także szkodliwym działaniem różnego rodzaju detergentów.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy, która podejmie się takiej usługi ‒ świetnie trafiłeś! W Atom-Serwis zajmujemy się kompleksową konserwacją podłóg (drewnianych, z marmuru itp.) w obiektach handlowych, przestrzeniach biurowych i pomieszczeniach przemysłowych mieszczących się na terenie Poznania oraz okolicznych miejscowości. Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, jak niewiele trzeba, aby Twoja posadzka lśniła jak nowa!

Polimeryzacja ‒ sposób na ochronę Twojej posadzki

Nie ma skuteczniejszego sposobu na odświeżenie wyglądu posadzek niż polimeryzacja. Jako profesjonalni fachowcy w codziennej pracy korzystamy z najnowocześniejszych maszyn i narzędzi oraz markowych preparatów do pielęgnacji, dzięki czemu każde zrealizowane przez nas zlecenie wykonane jest rzetelnie i z należytą starannością. Ofertę kierujemy do przedsiębiorców, właścicieli galerii, a także osób fizycznych, które chcą mieć w swoim domu lśniącą, estetycznie wyglądającą i odpowiednio zaimpregnowaną podłogę! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego celem omówienia szczegółów współpracy. Każda usługa jest wyceniania indywidualnie. Gwarantujemy dojazd pod wskazany adres na terenie miasta oraz całego województwa wielkopolskiego. Za dodatkową opłatą możemy podjąć się polimeryzacji również poza Wielkopolską.