Firma sprzątająca Atom Serwis

Polimeryzacja podłóg Poznań
komleksowe usługi

Polimeryzacja podłóg

Aby utrzymać podłogę w należytym stanie przez lata, warto poddawać ją regularnej pielęgnacji. Czyste i zadbane posadzki w dużym stopniu wpływają na estetykę wnętrza, a także bezpieczeństwo osób poruszających się po pomieszczeniu. Nierówne i śliskie podłoże może być przyczyną wypadków wśród domowników, klientów czy współpracowników. Skutecznym sposobem na wydłużenie żywotności podłóg jest polimeryzacja, inaczej zwana akrylowaniem. Proces ten polega na usunięciu zniszczonej, wierzchniej warstwy zabezpieczającej i zastosowaniu twardej powłoki polimerowej, która nabłyszczy okładzinę podłogową, chroniąc ją przed intensywną eksploatacją, a także szkodliwym działaniem różnego rodzaju detergentów.

Polimerowe powłoki to najbardziej sprawdzone i niezawodne rozwiązanie, które od czasu ich wprowadzenia na początku XXI wieku cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród przedsiębiorców, jak i właścicieli domów jednorodzinnych. Polimer działa w oparciu o biotechnologię i nanotechnologie, zapewniając posadzkom właściwości antypoślizgowe i antybakteryjne, a także znacząco zwiększając ich trwałość. Jeżeli szukasz doświadczonej firmy zajmującej się polimeryzacją podłóg na terenie stolicy Wielkopolski i w okolicach – Atom Serwis służy swoją pomocą. Zajmujemy się kompleksową konserwacją powierzchni drewnianych, wykonanych z marmuru itp. w obiektach handlowych, przestrzeniach biurowych i pomieszczeniach przemysłowych mieszczących się na terenie Poznania oraz okolicznych miejscowości. Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz i przekonaj się, jak niewiele trzeba, aby Twoja posadzka lśniła jak nowa!

Profesjonalna polimeryzacja posadzek w Poznaniu

Jako doświadczona firma z wieloletnim stażem na rynku dokładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie zrealizowane było rzetelnie, terminowo i zgodnie z najwyższymi standardami. Polimeryzacja podłóg to proces, który przebiega wieloetapowo i wymaga użycia odpowiednich preparatów oraz sprzętów. Oczywiście najważniejsza jest sama powłoka tworząca na posadzce doskonałą ochronę przed korozją. Jest to w zasadzie farba (polimerowa, akrylowa, styrenowa, bądź olefinowa), która po wyschnięciu i utwardzeniu trwale chroni materiał przed szkodliwymi warunkami. Każda z warstw polimerowych jest bardzo wytrzymała i odporna na degradację m.in. pod wpływem ciepła oraz działania chemikaliów, wilgoci czy soli. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów wykorzystywanych podczas polimeryzacji, skontaktuj się z nami.

Polimeryzacja podłóg z wykorzystaniem najlepszego sprzętu

Warto pamiętać, że tylko właściwie przeprowadzona polimeryzacja podłóg zapewni odpowiedni poziom trwałości i nabłyszczenia, a także odporności na zabrudzenia i wodę. Dobrze jest zlecić to profesjonalnej firmie, która zaproponuje najkorzystniejsze rozwiązanie, dopasowane do rodzaju obiektu. W Atom Serwis dysponujemy najnowocześniejszych sprzętem (w tym maszynami i środkami polerskimi), dlatego nasze usługi stoją na najwyższym poziomie. Co ważne, wyceny przygotowujemy indywidualnie – to, ile będzie kosztował cały proces, zależy od kilku czynników, w tym m.in.:

  • wielkości powierzchni,
  • rodzaju podłogi,
  • ilości zastosowanych warstw,
  • warunków otoczenia,
  • przeznaczenia posadzki.

Polimeryzacja ‒ sposób na ochronę Twojej posadzki

Nie ma skuteczniejszego sposobu na odświeżenie wyglądu posadzek niż polimeryzacja. Jako profesjonalni fachowcy w codziennej pracy korzystamy z najnowocześniejszych maszyn i narzędzi oraz markowych preparatów do pielęgnacji, dzięki czemu każde zrealizowane przez nas zlecenie wykonane jest rzetelnie i z należytą starannością. Ofertę kierujemy do przedsiębiorców, właścicieli galerii, a także osób fizycznych, które chcą mieć w swoim domu lśniącą, estetycznie wyglądającą i odpowiednio zaimpregnowaną podłogę! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego celem omówienia szczegółów współpracy. Każda usługa jest wyceniania indywidualnie. Gwarantujemy dojazd pod wskazany adres na terenie miasta oraz całego województwa wielkopolskiego. Za dodatkową opłatą możemy podjąć się polimeryzacji również poza Wielkopolską.