Firma sprzątająca Atom Serwis

Firma sprzątająca biura Poznań
komleksowe usługi

Czyszczenie i sprzątanie biur

Czy wiesz, że na powierzchni urządzeń elektronicznych, w tym klawiatur, mogą gromadzić się tysiące groźnych dla zdrowia zarazków i wirusów? Wiele nieobecności pracowników w firmach ma związek z chorobami wywołanymi przez korzystanie z brudnego sprzętu. M.in. z tego powodu dezynfekcja i regularne czyszczenie oraz sprzątanie przestrzeni biurowych jest tak ważne. Utrzymanie czystości w biurze, jest niezwykle istotną kwestią wpływającą także na wizerunek przedsiębiorstwa. „Jak Cię widzą, tak Cię piszą” mówi stare porzekadło, dlatego powinieneś zadbać o to, by Twoje miejsce pracy było nieskazitelnie czyste i prezentowało się jak najlepiej.

W firmie sprzątającej Atom Serwis mamy świadomość tego, że wszystkie przedsiębiorstwa potrzebują kompleksowych i regularnie przeprowadzanych czynności obejmujących czyszczenie oraz impregnację posadzek, odkurzanie i ścieranie kurzy. Czyste i pachnące stanowiska pracy wpływają pozytywnie nie tylko na atmosferę, ale również zachęcają pracowników, do bardziej wydajnej i efektywnej pracy. Do tego porządek zwiększa koncentrację – zespół pracowników nie będzie rozpraszany przez bałagan i różne niepotrzebne rzeczy. W Atom Serwis wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, oferując profesjonalne usługi sprzątania biur w Poznaniu i okolicach. Zaufaj ekspertom w tej dziedzinie i zwiększ efektywność pracy w swojej firmie.

Firma sprzątająca biura w Poznaniu

Pamiętaj, że Twoje miejsce pracy jest wizytówką, a jego wygląd wiele mówi zarówno o Tobie jako właścicielu, jak i o pracownikach. Sprzątanie biur to czasochłonne zadanie, które wymaga wykonywania wielu czynności, dlatego skorzystanie z usług profesjonalistów pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Jesteśmy ekspertami w zakresie czyszczenia powierzchni biurowych w Poznaniu i okolicach – cieszymy się, ogromnym zaufaniem w regionie. Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą oraz nowoczesnym sprzętem – do tego wykorzystujemy markową, sprawdzoną chemię. Firma sprzątająca biura Atom Serwis realizuje m.in. następujące usługi:

  • mycie podłóg i innych gładkich powierzchni,
  • opróżnianie śmietników i wymiana worków na śmieci,
  • wycieranie i dezynfekcja klamek, listew przypodłogowych oraz powierzchni malowanych,
  • odkurzanie wykładzin i dywanów,
  • polerowanie powierzchni drewnianych lub z tworzywa sztucznego,
  • czyszczenie punktowe (np. usuwanie plam po rozlanej herbacie lub kawie).

Sprzątanie biur z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu

Zatrudnienie profesjonalistów to najrozsądniejsze rozwiązanie, jeśli chcesz mieć porządek w firmie, a jednocześnie skupić się na rzeczach, które są niezbędne w jej funkcjonowaniu, tj. generowaniu przychodów, przyciąganiu klientów i dokonywaniu sprzedaży. Sprzątanie i czyszczenie biur z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu stanowi gwarancję uzyskania nieskazitelnej czystości w przestrzeni biurowej.

Zadzwoń do nas – ustalimy warunki współpracy i wycenimy pracę indywidualnie. Na cenę wpływa kilka aspektów: wielkość sprzątanej powierzchni, częstotliwość świadczonych usług, a także zużycie środków czystości. Potrzebujesz naszej pomocy? Czekamy na Twój telefon!

Sprzątanie biur – najlepsze preparaty i narzędzia

Prace porządkowe w lokalach użytkowych powinny się opierać na specjalistycznych detergentach. Przemysłowe środki czystości nie tylko usuwają plamy i kusz, ale też dezynfekują powierzchnie blatów, urządzeń elektrycznych czy podłogi. Nasza firma sprzątająca biura stosuje chemię gospodarczą przeznaczoną do wnętrz publicznych i komercyjnych, która pozwala zachować odpowiednie normy sanitarne w pomieszczeniu. Dodatkowo takie produkty usprawniają też czyszczenie mebli, posadzek czy armatury.

Profesjonalne sprzątanie biur wymaga często użycia specjalistycznego sprzętu, którym dysponujemy w naszej firmie. Przemysłowe odkurzacze, maszyny do czyszczenia podłóg wykładzinowych i inne, niezbędne urządzenia pozwalają nam zrealizować każdą usługę na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksowy serwis sprzątający z wykorzystaniem własnych detergentów i narzędzi, dlatego nie musisz się martwić o ich zapewnienie zespołowi realizującemu prace porządkowe.

Zaufana firma sprzątająca biura

Niektórzy obawiają się angażować podmioty zewnętrzne do prac porządkowych, ze względu na konieczność zachowania tajemnic związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa. Ważne dokumenty, dane osobowe pracowników i klientów zawierają wrażliwe informacje, na które nie powinny trafić niepowołane osoby. Nasza firma sprzątająca zapewnia maksymalną dyskrecję w trakcie realizacji usług, dlatego nie powinieneś się o nic martwić. Czyszczenie biur wykonywane jest przez zaufanych i uczciwych pracowników, którzy podchodzą do swojej pracy profesjonalnie.

Nasz zespół pracuje dokładnie i efektywnie, dlatego na pewno będziesz zadowolony. Sprzątanie biur realizujemy tylko w pomieszczeniach wyznaczonych przez zleceniodawcę oraz w zakresie ustalonym na początku współpracy. Dzięki temu nie trzeba się martwić, że ważne dokumenty przechowywane w gabinecie szefa trafią w niepowołane ręce w trakcie czyszczenia wnętrz. Jednak bezpieczeństwo Twojej firmy to nie tylko poufność danych, ale też zachowanie odpowiednich norm sanitarnych. Zatrudniając profesjonalistów z Atom, masz gwarancję, że pojawią się na miejscu w wyznaczonym czasie. Dysponujemy dużym zespołem pracowników, dlatego w razie choroby czy sytuacji losowych na pewno znajdziemy zastępstwo.

Firma sprzątająca biura – cennik usług

Oferujemy profesjonalne czyszczenie biur, które rozliczamy na podstawie indywidualnego cennika. Całkowity koszt pojedynczej lub cyklicznej usługi sprzątającej jest uzależniony od takich czynników jak m.in. metraż i ilość pomieszczeń czy zakres prac porządkowych. Możesz zdecydować się na kompleksową ofertę obejmującą dodatkowo mycie okien i wykładzin dywanowych. Po ustaleniu wstępnego harmonogramu robót przygotujemy kosztorys do zatwierdzenia, a następnie przystąpimy do zadania.

Zlecając sprzątanie biur profesjonalnej firmie, zapewnisz podwładnym odpowiednie warunki do pracy i oszczędzisz czas i pieniądze. W końcu samodzielne czyszczenie lokali użytkowych wymaga doświadczenia, wprawy i wykorzystania specjalistycznych środków i maszyn. W Atom dysponujemy wszystkimi, potrzebnymi narzędziami i preparatami, których zużycie jest wliczone w ostateczny cennik usług, jaki dla Ciebie przygotujemy.

Dokładne czyszczenie biur po remoncie i najemcach

W zakres usług sprzątania realizowanych przez naszą firmą wchodzi również dokładne czyszczenie biur po remoncie. Każda przestrzeń użytkowa musi zostać od czasu do czasu odświeżona, co niestety wiąże się z pozostawieniem kurzu i zabrudzeń na powierzchni mebli, ścian i podłogi. Takie zadanie wymaga wykorzystania odpowiednich środków czystości oraz niekiedy też maszyn, które szybko poradzą sobie z intensywnymi zabrudzeniami.

Możesz zdecydować się również na czyszczenie biura po poprzednich najemcach. Przejęcie pomieszczeń użytkowych i socjalnych od innych powinna poprzedzać dokładna dezynfekcja mebli, posadzek oraz ścian. W firmie Atom mamy duże doświadczenie w sprzątaniu wnętrz i przygotowywaniu ich na przyjęcie nowych lokatorów. Takie prace porządkowe mogą obejmować też mycie wykładzin i okien, a także polerowanie powierzchni drewnianych.