Atom Sprzątanie

Firma sprzątająca biura Poznań

komleksowe usługi

Czyszczenie i sprzątanie biur Poznań

Czy wiesz, że na powierzchni urządzeń elektronicznych, w tym klawiatur, mogą gromadzić się tysiące groźnych dla zdrowia zarazków i wirusów? Wiele nieobecności pracowników w firmach ma związek z chorobami wywołanymi przez korzystanie z brudnego sprzętu. M.in. z tego powodu dezynfekcja i regularne czyszczenie oraz sprzątanie przestrzeni biurowych jest tak ważne. Utrzymanie czystości w biurze, jest niezwykle istotną kwestią wpływającą także na wizerunek przedsiębiorstwa. „Jak Cię widzą, tak Cię piszą” mówi stare porzekadło, dlatego powinieneś zadbać o to, by Twoje miejsce pracy było nieskazitelnie czyste i prezentowało się jak najlepiej.

W firmie sprzątającej Atom Serwis mamy świadomość tego, że wszystkie przedsiębiorstwa potrzebują kompleksowych i regularnie przeprowadzanych czynności obejmujących czyszczenie oraz impregnację posadzek, odkurzanie i ścieranie kurzy. Czyste i pachnące stanowiska pracy wpływają pozytywnie nie tylko na atmosferę, ale również zachęcają pracowników, do bardziej wydajnej i efektywnej pracy. Do tego porządek zwiększa koncentrację – zespół pracowników nie będzie rozpraszany przez bałagan i różne niepotrzebne rzeczy. W Atom Serwis wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, oferując profesjonalne usługi sprzątania biur w Poznaniu i okolicach. Zaufaj ekspertom w tej dziedzinie i zwiększ efektywność pracy w swojej firmie.

Firma sprzątająca biura w Poznaniu

Pamiętaj, że Twoje miejsce pracy jest wizytówką, a jego wygląd wiele mówi zarówno o Tobie jako właścicielu, jak i o pracownikach. Sprzątanie biur to czasochłonne zadanie, które wymaga wykonywania wielu czynności, dlatego skorzystanie z usług profesjonalistów pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Jesteśmy ekspertami w zakresie czyszczenia powierzchni biurowych w Poznaniu i okolicach – cieszymy się, ogromnym zaufaniem w regionie. Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą oraz nowoczesnym sprzętem – do tego wykorzystujemy markową, sprawdzoną chemię. Firma sprzątająca biura Atom Serwis realizuje m.in. następujące usługi:

  • mycie podłóg i innych gładkich powierzchni,
  • opróżnianie śmietników i wymiana worków na śmieci,
  • wycieranie i dezynfekcja klamek, listew przypodłogowych oraz powierzchni malowanych,
  • odkurzanie wykładzin i dywanów,
  • polerowanie powierzchni drewnianych lub z tworzywa sztucznego,
  • czyszczenie punktowe (np. usuwanie plam po rozlanej herbacie lub kawie).

Sprzątanie biur z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu

Zatrudnienie profesjonalistów to najrozsądniejsze rozwiązanie, jeśli chcesz mieć porządek w firmie, a jednocześnie skupić się na rzeczach, które są niezbędne w jej funkcjonowaniu, tj. generowaniu przychodów, przyciąganiu klientów i dokonywaniu sprzedaży. Sprzątanie i czyszczenie biur z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu stanowi gwarancję uzyskania nieskazitelnej czystości w przestrzeni biurowej.

Zadzwoń do nas – ustalimy warunki współpracy i wycenimy pracę indywidualnie. Na cenę wpływa kilka aspektów: wielkość sprzątanej powierzchni, częstotliwość świadczonych usług, a także zużycie środków czystości. Potrzebujesz naszej pomocy? Czekamy na Twój telefon!