Firma sprzątająca Atom Serwis

komleksowe usługi

Sprzątanie centrów handlowych i galerii

Istotnym elementem prowadzenia działalności handlowej jest jej nienaganna estetyka i wizualne wrażenia wzrokowe. Czystość wnętrza galerii handlowej wpływa na ilość klientów i jakość robienia zakupów. Powierz swój lokal wykwalifikowanej firmie sprzątającej i zapewnij sobie usługę na wysokim poziomie.

Oferujemy innowacyjne rozwiązania i metody sprzątające. Posiadamy specjalistyczne maszyny czyszczące, stanowiące najbardziej efektywny sposób usuwania zabrudzeń z wszelkich powierzchni.

Standardowy zakres prac obejmuje m.in. mycie podłóg i witryn sklepowych, opróżnianie koszy na śmieci, utrzymanie czystości w toaletach i na parkingach. Istotnym czynnikiem przy zmywaniu podłóg jest jej ochrona przed nadmiernym poślizgiem, która gwarantuje bezpieczeństwo przechodniów. Kluczowy jest dobór odpowiednich środków chemicznych na bazie polimerów, które szybko schną i redukują ryzyko upadku.

Nasza wykwalifikowana firma sprzątająca dołoży wszelkich starań, by spełnić wymogi Twoich gości, jak i sanepidu. Oferta dotyczy zarówno zleceń stałych jak i jednorazowych. Zapraszamy do współpracy.