Firma sprzątająca Atom Serwis

komleksowe usługi

Sprzątanie i doczyszczanie mroźni

Potrzebujesz kogoś, kto pomoże ci uporać się z warstwą lodu w Twojej chłodni? Z firmą ATOM sprzątanie nawet w ekstremalnych warunkach nie stanowi żadnego wyzwania.

Nasi specjaliści zadbają o utrzymanie w czystości w mroźniach przemysłowych każdego rodzaju. Nie wymagamy ich wcześniejszego rozmrażania – wiemy, jak cenny jest Twój czas. Realizujemy pracę w surowych wymogach , nawet przy temperaturze -25 ºC. Gwarantujemy profesjonalny dobór środków chemicznych i automatów sprzątających. Wszelkie używane przez nas preparaty posiadają atesty zgodne z systemem HCCP, który jest bezpośrednio dedykowany do pomieszczeń mających kontakt z żywnością.

Oferujemy usługi porządkowe w każdym zakresie, m.in.: usuwanie oszronienia, lodu i śniegu, doczyszczanie posadzki i mycie regałów na wysokościach. Zapewniamy Ci również dodatkową usługę, jaką jest dezynfekcja, by zapewnić Ci redukcję wszelkich drobnoustrojów.

Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Potrzebujesz sprawdzonej firmy, dla która zapewni Ci korzystny stosunek jakości do ceny? Skontaktuj się z nami i pozwól, by Twoje priorytety stały się również naszymi.