ATOM

komleksowe usługi

SPRZĄTANIE MAGAZYNÓW

Posiadasz wielohektarowy magazyn, którego sprzątanie przyprawia Cię o zawrót głowy? Utrzymywanie czystości na najwyższym poziomie nie stanowi dla nas żadnego problemu. Dokładamy wszelkich starań, by dać Ci gwarancję jakości w atrakcyjnych cenach.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, której głównym zadaniem jest spełnienie wszelkich oczekiwań naszych klientów. Zapewniamy usługi sprzątania magazynów zgodnie z systemem HCPP, stanowiącą aktualnie obowiązkową procedurę higieniczną w Polsce. Posiadamy flotę zaawansowanych maszyn sprzątających, mających możliwość wyczyszczenia posadzki nawet do 100 000m^2 każdego dnia. Ponadto, nasi fachowcy zapewniają profesjonalny dobór środków chemicznych, które poradzą sobie z każdym zanieczyszczeniem.

Czyste i zadbane miejsce pracy zapewnią Ci komfort osobisty i przełożą się na efektywność Twoich wyników. Z łatwością dopasujemy się do Twoich indywidualnych potrzeb, bez względu na wielkość powierzchni i jej rodzaj. Wszelkie prace porządkowe są realizowane przez doświadczony zespół pracowników, oferujących najlepsze efekty przy jednoczesnym zachowaniu terminowości.

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się już dziś!