Firma sprzątająca Atom Serwis

Sprzątanie po budowie Poznań
komleksowe usługi

Sprzątanie po budowach

Uporządkowanie budynku po zakończeniu prac budowlanych nie należy do najprzyjemniejszych etapów budowy obiektu. W większości przypadków sprzątanie po budowach to zajęcie czasochłonne, na które należy poświęcić mnóstwo energii i dedykowanych, często bardzo drogich środków chemicznych.

Dokładnie sprzątamy wszystkie zakamarki i czyścimy powierzchnie użytkowe oraz elementy wyposażenia pozostawiając gotową do użytku przestrzeń.

Jeżeli zależy Ci na szybkim posprzątaniu miejsca pracy, skorzystaj z profesjonalnych usług sprzątania po budowach w Poznaniu świadczonych przez firmę Atom Serwis.

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem na terenie Poznania oraz całej Wielkopolski, w tym doprowadzaniem przestrzeni do stanu używalności. Skorzystaj z naszych usług i nie przejmuj się pozostałościami po budowie czy remoncie. Wiemy, jak doczyścić nawet trudne zabrudzenia, czym bezpiecznie usunąć pozostałości farb czy klejów oraz jak dotrzeć do miejsc, gdzie dostęp jest utrudniony.

Profesjonalne sprzątanie po budowie w Poznaniu i okolicach

Sprzątanie po budowach różni się od zwykłych prac sprzątających – wymaga większej dokładności oraz zaangażowania ze strony pracowników. Zapewniamy, że nasi fachowcy są terminowi, zatem jeśli zależy Ci na czasie, już dziś zgłoś się do firmy Atom Serwis.

Usługa sprzątania po budowie obejmuje:

  • usuwanie pyłów, kurzu, odpadów, a nawet gruzu,
  • czyszczenie powstałych zabrudzeń, między innymi pozostałości farb, olejów, smarów z różnych powierzchni, w tym posadzek, dywanów czy wyposażenia wnętrz,
  • mycie okien razem z ramami i parapetami,
  • czyszczenie fasad i elewacji,
  • pranie dywanów oraz polerowanie podłóg,
  • prace porządkowe na wysokości,
  • niwelowanie nieprzyjemnych zapachów,
  • porządkowanie terenu posesji,
  • indywidualne prace na specjalne życzenie klienta.

Zadbamy o to, by wszelkie pozostałości po budowie zostały szybko usunięte – kurz, pył, klej czy rozlana farba nie stanowią dla nas przeszkody.

Korzystając z pomocy fachowców, zyskujesz gwarancje, że sprzątana przestrzeń i elementy wyposażenia będą czyszczone z wykorzystaniem dedykowanych i bezpiecznych środków chemicznych oraz odpowiednich urządzeń. Nasze doświadczenie pozwala nam dopasować metody i techniki tak, żeby zabezpieczyć porządkowane powierzchnie.

Dokładne sprzątanie po budowanie to usługa, którą realizujemy bardzo sprawnie, a do tego w konkurencyjnej cenie. Sprawdź już dziś – skontaktuj się z nami!

Sprzątanie po budowie – zrobimy to za Ciebie

Usługi te wykonujemy zarówno na zlecenia klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. Pomożemy zaprowadzić ład po remoncie lub po budowie oferując sprzątanie m.in. w domach, biurowcach, magazynach, lokalach usługowych i gastronomicznych, placówkach publicznych, halach produkcyjnych i wielu innych miejscach. Powierzchnia budynku nie ma dla nas znaczenia – nie boimy się wyzwań!

Dołożymy wszelkich starań, by spełnić Twoje oczekiwania. Oddamy Twoje nieruchomości w stanie idealnym, umożliwiając szybkie urządzenie wnętrza.

Chcesz poznać szczegóły usługi sprzątania po budowach realizowanej na terenie Poznania oraz całej Wielkopolski? Skontaktuj się z nami!