Firma sprzątająca Atom Serwis

KOMPLEKSOWE SPRZĄTANIE OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W GALERIACH HANDLOWYCH
Mycie okien i elewacji, także na wysokościach
ODŚNIEŻANIE
CZYSZCZENIE POWIERZCHNI BIUROWYCH
KOSZENIE TRAWY, SPRZĄTANIE TERENÓW ZIELONYCH
KOMPLEKSOWE SPRZĄTANIE BIUR
Previous slide
Next slide

Kompleksowe usługi sprzątające

Oferujemy kompleksowe sprzątanie bieżące obiektów takich jak biura, obiekty przemysłowe, centra handlowe, szpitale, magazyny i wiele więcej. Zajmujemy się też sprzątaniem osiedli, odśnieżaniem i koszeniem trawy. Nasze usługi specjalistyczne świadczymy na terenie Poznania i okolicznych miejscowości w Wielkopolsce, takich jak Baranowo, Kostrzyn, Luboń, Plewiska, Rokietnica czy Tarnowo Podgórne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Atom-Serwis.

sprzątanie biur, sprzątanie poznań

SPRZĄTANIE BIUR

Kompleksowe usługi w zakresie sprzątania biur. Czystość w biurze to jeden z istotniejszych elementów mających wpływ na ocenę firmy przez klientów. Zadbaj o swoje biuro z profesjonalną firmą sprzątającą.

sprzątanie budów, sprzątanie po budowach

SPRZĄTANIE PO BUDOWACH

Wsparcie profesjonalnej firmy sprzątającej podczas porządkowania miejsca zakończonej budowy często staje się niezbędnym elementem. Zapewnij sobie czystość wokół domu oraz pozbądź się problemu kłopotliwych odpadów.

sprzątanie obiektów przemysłowych, hala

SPRZĄTANIE MAGAZYNÓW

Pozbądź się uciążliwych elementów ze swojego magazynu. Zleć uporządkowanie tego miejsca profesjonalnej firmie i pozbądź się czasochłonnego problemu, którego rozwiązanie wymaga zaawansowanych narzędzi.

DEZYNFEKCJA

Jak powszechnie wiadomo lepiej zapobiegać niżeli leczyć. Tak też jest w przypadku czystości w miejscu pracy, dlatego nasza firma ma dla Państwa w ofercie świetne rozwiązanie, które w dobie kryzysu związanego z Koronawirusem może się okazać zbawienne a wręcz niezbędne w utrzymaniu wymaganych warunków pracy.

sprzątanie mroźni, firma sprzątająca

SPRZĄTANIE, DOCZYSZCZANIE MROŹNI

Sprzątanie takich obiektów często wymaga zastosowania odpowiednich środków odkażająco- dezynfekujących. Zleć to zadanie firmie świadczącej kompleksowe usługi w zakresie dezynfekcji preparatami wysokospecjalistycznymi.

tereny zielone, sprzątanie poznań

KOSZENIE TRAWY TERENY ZIELONE

Podczas pracy przy rozległych terenach zielonych szybkie skoszenie trawy może okazać się zajęciem niezwykle czasochłonnym. Powierz to zadanie firmie, która znacznie skróci czas wykonywanego zajęcia dzięki profesjonalnym urządzeniom.

sprzątanie galerii handlowych, sprzątanie poznań

SPRZĄTANIE CENTR HANDLOWYCH I GALERII

Utrzymanie w czystości tak dużych obiektów jest czymś niezwykle trudnym. Niezbędna okaże się tutaj firma świadcząca usługi sprzątające na terenie tak dużych obiektów, posiadająca odpowiednie wyposażenie usprawniające pracę.

mycie okien, firma sprzątająca

MYCIE OKIEN

Mycie okien może okazać się wyzwaniem w przypadku szyb o dużej powierzchni. W celu utrzymania doskonałej czystości takich powierzchni szklanych, niezbędna będzie pomoc profesjonalnej firmy sprzątającej.

odsnieżanie poznań

ODŚNIEŻANIE

Nie masz czasu odśnieżyć swojego podwórka? Firma Atom zrobi to za ciebie! Profesjonalna usługa odśnieżania oferowana przez naszą firmę zapewni Ci swobodne poruszanie się po nawierzchni i dogodny dojazd do posesji nawet w ekstremalnych warunkach.

czyszczenie podłóg, firma sprzątająca

RENOWACJA POSADZEK

Renowacja oraz doczyszczanie posadzek betonowych. Pozbądź się nieatrakcyjnych plam, uszkodzeń ze swoich powierzchni dzięki solidnej firmie świadczącej kompleksowe usługi sprzątające.

pranie dywanów, sprzątanie poznań

PRANIE DYWANÓW

Usuniecie niezwykle trudnych plam z powierzchni dywanów może okazać się niemożliwe bez użycia zaawansowanych narzędzi jakimi są maszyny czyszczące, które znajdują się w naszej flocie maszyn.

Doczyszczanie posadzek

WYNAJEM MASZYN SPRZĄTAJĄCYCH

Oferujemy wynajem niezawodnych maszyn sprzątających, dzięki którym porządkowanie stanie się łatwiejsze a czas pracy znacznie skrócony.

mycie elewacji, sprzątanie poznań

Czyszczenie Elewacji zewnętrznej i Mycie fasad szklanych

Elewacje zewnętrzne każdego typu to elementy, które wykazują dużą podatność na zabrudzenia. Atom podejmie się kompleksowego czyszczenia i odnawiania dowolnego rodzaju fasad w wyjątkowo niskich cenach.

sprzątanie poznań, mycie paneli słonecznych

Mycie paneli słonecznych

Prawidłowe mycie paneli słonecznych może stanowić
nie lada wyzwanie, gdy dysponuje się nieodpowiednim sprzętem. Zaufaj firmie Atom i zapewnij sobie specjalistyczne dokładne czyszczenie ogniwa słonecznego.

sprzątanie hal produkcyjnych, firma sprzątająca poznań

SPRZĄTANIE HAL PRODUKCYJNYCH

Zapewnij sobie i swoim pracownikom właściwe warunki pracy dzięki rzetelnej firmie sprzątającej. By zaprowadzić dokładny porządek na tak dużych obiektach niezbędny jest zaawansowany technicznie sprzęt. Zleć to zadanie dobrej firmie sprzątającej.

W FIRMIE ATOM SPRZĄTANIE...

Pracujemy na obiektach w oparciu o plany higieny i pracy przygotowane indywidualnie dla każdego klienta. W razie potrzeby przygotowujemy instrukcje sprzątania zgodne z HACCP lub pomagamy w ich tworzeniu. Zapewniamy także klientom na obsługiwanych obiektach pełne zaopatrzenie w środki higieniczne.

Sprzątanie Wielkopolska

Sprzątanie w firmie oraz innych obiektach

Zapewniamy kompleksowe usługi sprzątające klientom indywidualnym oraz biznesowym. Zapraszamy do zapoznania się z rozbudowaną ofertą naszej firmy, która obejmuje szereg czynności porządkowych realizowanych przez doświadczony personel. Zajmujemy się sprzątaniem mieszkań, lokali użytkowych, biur i zakładów przemysłowych, a także terenów zewnętrznych np. osiedli. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenie szczegółów współpracy oraz cennika, który przygotowujemy indywidualnie dla każdego zlecenia.

Atom to firma sprzątająca z Poznania, która gwarantuje serwis porządkowy na najwyższym poziomie. Wszystkie zlecenia realizujemy z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu oraz środków chemicznych, co pozwala nam uzyskać znakomite rezultaty. Dysponujemy również wykwalifikowanym personelem, który wyróżnia się dokładnością i sumiennością. Kompleksowe usługi sprzątania wykonujemy terminowo i dokładnie, zawsze dbając o zadowolenie klientów. Możemy zaproponować dodatkowo m.in.:

  • mycie okien i fasad szklanych,
  • renowację posadzek,
  • dezynfekcję wnętrz prywatnych i usługowych,
  • pranie wykładzin.

Kompleksowe usługi sprzątające Poznań

Klienci decydujący się na nasz serwis sprzątający mogą liczyć na atrakcyjne warunki współpracy. Cena kompleksowej usługi uzależniona jest od wielu czynników, dlatego po przyjęciu zlecenia przygotowujemy indywidualny kosztorys. Sprzątanie w firmie Atom realizuje personel z uprawnieniami do pracy na wysokościach, przez co w ofercie znajduje się mycie okien, elewacji i fasad szklanych w budynkach o dowolnej liczbie kondygnacji.

Ważną część działalności naszej firmy zajmuje pielęgnacja terenów zielonych. W ramach usług porządkowych oferujemy koszenie trawników i przycinanie żywopłotów, a także kompleksowe sprzątanie osiedli. Wszystkie prace z tego zakresu realizujemy z użyciem własnych narzędzi, które uwzględnione są w cenniku zlecenia. Oferujemy cykliczne sprzątanie mieszkań, biur i zakładów przemysłowych na preferencyjnych warunkach, w częstotliwości dostosowanej do indywidualnych potrzeb zleceniodawców.