Firma sprzątająca Atom Serwis

Utrzymanie czystości Poznań
komleksowe usługi

Utrzymanie czystości

Każdy przedsiębiorca, właściciel kompleksu biurowego lub handlowo-usługowego doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest utrzymanie czystości w zarządzanym przez siebie obiekcie. Zatrudnienie zewnętrznej firmy sprzątającej to bardzo korzystne, wygodne i ekonomiczne rozwiązanie, ale tylko wówczas, gdy korzystasz z działalności profesjonalnego serwisu. Powierzając taką pracę w ręce fachowców masz pewność, że zlecenie zostanie wykonane rzetelnie i dokładnie. W Atom-Serwis mamy niezbędne doświadczenie. W codziennej pracy wykorzystujemy preparaty pielęgnacyjne i środki czystości o bardzo dobrych właściwościach czyszczących. Dbamy o to, aby akcesoria do sprzątania biura były odpowiednio dobrane i pochodziły od zaufanych dostawców. Wysoka jakość naszych usług potwierdzona jest licznymi referencjami, a grono zadowolonych klientów stale się powiększa.

Atom-Serwis – profesjonalna firma sprzątająca

Współpraca z serwisem z zewnątrz daje wiele wymiernych korzyści. Przede wszystkim Twoi pracownicy nie będą musieli zostawać po godzinach, aby zadbać o czystość na terenie biura lub lokalu. Po drugie, firma sprzątająca szybciej i dokładniej wykona wszystkie niezbędne czynności. Trzeci powód, dla którego warto zatrudnić serwis sprzątający, to oszczędność budżetu. Nie musisz zatrudniać dodatkowego pracownika odpowiedzialnego za utrzymanie czystości. Wystarczy, że raz na jakiś czas zlecisz usługę profesjonalistom, w określonym przez Ciebie zakresie. W Atom-Serwis oferujemy kompleksowe sprzątanie przestrzeni biurowych i użytkowych na terenie Poznania i okolicznych miejscowości. Zajmujemy się m.in.:

  • myciem podłóg środkami dostosowanymi do danej nawierzchni,
  • ścieraniem kurzy z dostępnych powierzchni,
  • odkurzaniem wykładzin i dywanów,
  • kompleksowe myciem toalet i łazienek wraz z ich dezynfekcją.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Atom-Serwis. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, gwarantując najwyższe standardy i służąc profesjonalnym doradztwem. Jesteś zainteresowany? Zadzwoń lub napisz!