Firma sprzątająca Atom Serwis

komleksowe usługi

Wynajem maszyn sprzątających

Profesjonalne maszyny do sprzątania zapewnią Ci nieskazitelną czystość na dużych i małych powierzchniach komercyjnych. To doskonała alternatywna dla kupna własnych urządzeń czy korzystania z pełnego pakietu usług firm porządkowych. Wypożyczamy nasz sprzęt z myślą o klientach z Poznania i okolicznych miast Wielkopolski.

Do Państwa dyspozycji mamy bogatą gamę produktów służących głównie do czyszczenia posadzek. Zapewniamy gwarancję jakości wszelkich proponowanych przez nas maszyn i bezawaryjną eksploatację. Dodatkowo, przetransportujemy je w dogodne dla Ciebie miejsce i zabierzemy, gdy Twoja praca zostanie wykonana. Oferujemy szkolenia z zakresu ich obsługi i doboru chemicznych środków.

Nie chcesz inwestować we własny automat czyszczący? Oferujemy najem na krótki czas lub długoterminowy okres, którego stawka dzienna będzie znacząco obniżona. Wybierz najkorzystniejszą opcję dla siebie i już dziś skorzystaj z oferty.

Gwarantujemy wynajem niezawodnych maszyn sprzątających do zastosowań przemysłowych i niski nakład kosztów. Skontaktuj się z nami by poznać szczegóły.

Czyszczenie podłóg

Diamond 100 BT

Diamond 100 – zmywarka samojezdna, przeznaczona głównie do porządkowania dużych obiektów takich jak hale, magazyny czy supermakrety. Zasilane bateryjnie urządzenie, zostało wzbogacone o dodatkowe, zaawansowane techniczne rozwiązania.

Czyszczenie podłóg

Ruby 55 B

Zmywarka Ruby 55 – dzięki swoim niewielkim rozmiarom, oraz zwrotności, urządzenie doskonale sprawdza się w pomieszczeniach często uczęszczanych takich jak markety, czy galerie. Zasilana baterią, gwarantującą ciągłość pracy urządzenia od 3 do 4 motogodzin.

urządzenie sprzątające, maszyna czyszcząca,

Coral 65 BT

Zmywarka Coral 65BT – doskonałe rozwiązanie podczas porządkowania pomieszczeń, hal o dużej powierzchni. Skonstruowana w sposób, by dokładnie czyścić powierzchnie płaskie. Dzięki pracy dwóch szczotek, oraz wykorzystania stulitrowych zbiorników wodnych, zapewnia gwarancję skutecznej pracy.